English | فارسی
صفحه اصلی  /  اخبار و اطلاع رسانی
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و کامپوزیت از تاریخ 18 لغایت 21 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. در این از نمایشگاه، تولید کنندگان هجده کشور جهان از جمله آمریکا، فرانسه ، اسپانیا‏ , آلمان، هند ، تایوان، چین ، ایتالیا ، کره جنوبی، ترکیه ، روسیه ، یونان ، سوئد ، امارات، عراق، افغانستان، آذربایجان ... حضور داشتند.
گروه صنعتی و شیمیایی ریف برای شانزدهمین بار در این نمایشگاه حضور یافته و کلیه شرکت های زیرمجموعه نیز به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.تولید انواع رنگ و رزین،انواع دانه های شیشه ای ،انواع سیلیکات ،بشکه و رنگهای پیش ساخته و اجرای تخصصی پوششهای ترافیکی و صنعتی از جمله فعالیت های این گروه می باشد.
در طول 19 دوره برگزاری ،این نمایشگاه همواره مورد توجه فعال ترین دست اندرکاران زمینه تخصصی مربوطه قرار گرفته تا ضمن معرفی جدیدترین دستاوردها، بتوانند محصولات و نوآوری های خود را به خاور میانه و بازارهای بزرگتر جهانی ارائه نمایند.
مدیر روابط عمومی گروه در بازدید معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت از غرفه این شرکت ضمن بیان مشکلات تولیدکنندگان و عدم حمایت بخش دولتی ،خواستار آن شد تا دولت در پرداخت مطالبات پیمانکاران تسریع نموده و چرخه تولید را در سال رونق تولید پویا و فعال نمایند.
 
جهت نمایش فیلم حضور گروه صنعتی و شیمیایی ریف در این نمایشگاه کلیک کنید.